Popularne pod koniec ubiegłego wieku, znów wkradają się w łaski dekoratorów wnętrz. Nasz sklep internetowy ma dla Ciebie nowoczesne i efektowne fototapety ścienne dostępne na wymiar. Fototapeta to rodzaj tapety, która posiada nadrukowane na sobie zdjęcie. Jest to materiał dekoracyjny bardzo łatwy w aplikacji. Efektownie prezentuje się w każdym pomieszczeniu mieszkania, domu czy lokalu usługowego.

Solidny materiał
Istnieje kilka materiałów, z których są wykonywane nasze propozycje fototapet, sprawdź sklep online. Głównie jest to flizelina, winyl, papier czy lateks lub ich mieszanki. W zależności od typu materiału, na jaki się zdecydujesz inaczej zaaplikujesz arkusze na ściany. Przykładowo papierowe arkusze, zanim nakleimy je na ścianę, muszą uprzednio nasiąknąć klejem, a flizelina może być aplikowana bezpośrednio na posmarowaną klejem powierzchnię.

Przeznaczenie
Każdy z produktów z naszego sklepu internetowego stanowi efektowne rozwiązanie aranżacyjne, dostępne w wybranych wymiarach. W prosty, nowoczesny sposób możesz odmienić wygląd pomieszczenia, ożywisz je, spersonalizujesz dostosowując do swojego stylu, zainteresowań czy osobowości. Pokażesz gościom już na wejściu, jak kreatywnym człowiekiem jesteś.

Tematyka
Dopasowując się do różnorodnych gustów naszych Klientów, ich zainteresowań i oczekiwań, posiadamy w sklepie online bogaty asortyment propozycji nowoczesnych zdjęć. Architektura, abstrakcje, panoramy miast, krajobrazy morskie to tylko niektóre z naszych pomysłów. Możesz wykorzystać również Twoje zdjęcie w podanym wymiarze. Zamów internetowo!

Inspiracje