Polityka Prywatności

www.fototapety.org.pl

§1 Określenie właściciela serwisu

1. Właścicielem Serwisu jest:

Studiograf-reklama wizualna Kowalik Marcin

z siedzibą przy

ul. Biskupice 2

32-020 Wieliczka

NIP: 683-193-97-40

REGON: 120881097

Tel. +48 505-339-363

E-mail: kontakt@studiograf.info.pl

§2 Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

1. Właściciel serwisu fototapety.org.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

2. Właściciel serwisu fototapety.org.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.

3. Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.

4. Właściciel serwisu fototapety.org.pl zbiera dane podawane przez Klientów podczas kontaktu z pracownikami fototapety.org.pl lub podczas zawierania umów o świadczenie usług drogą elektroniczną .

5. Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:

  • handlowych - w celu realizacji umowy. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu realizacji zamówienia.
  • marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie - jeżeli wyrazi na to odrębną zgodę.
  • Kontaktu ze strony pracowników fototapety.org.pl

6. Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

7. Właściciel serwisu fototapety.org.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, lub telefonicznie m.in. celem weryfikacji danych - koniecznych do realizacji umowy.

8. Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia. Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu fototapety.org.pl pod
nr tel. +48 505-339-363 oraz pod adresem e-mail: kontakt@studiograf.info.pl